DIY 5D Дијамант Слика од Бројот Колекции Тиква Големи Големи Целосна Вежба Кристал Кристал Дијамант Везови Крстот Бод Уметности и Занаети Слики за Дома Ѕид Оркестаро
  • Ново

DIY 5D Дијамант Слика од Бројот Колекции Тиква Големи Големи Целосна Вежба Кристал Кристал Дијамант Везови Крстот

DEN 2287.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

вие само треба да се пополни соодветната област на секој знак.Тоа може да се користи за убивање време и тоа исто така може да помогне да се доживее чувство на остварување, се намали стресот, да ја подобрите вашата врска помеѓу семејството и пријателите, подобрување на самодовербата и одлучноста негува трпение.DIY Дијамант сликарство производството чекори : 1.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.【ЦЕЛОСНА ВЕЖБА】 Овој дијамант сликарство комплет е полна воена вежба. 【Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид】не вклучува фото рамки, ова е полу-готови производи ( Според различни стилови на сликарството, износот на дијамантите на секоја боја ќе бидат дадени дополнителни 15% до 30%.