Speedokote SMR-1100-M - Европската Јасно Грб 2К Уретан, 7.5 Литар Евра Clearcoat w/Среден Дело.
  • Ново

Speedokote SMR-1100-M - Европската Јасно Грб 2К Уретан, 7.5 Литар Евра Clearcoat w/Среден Дело.

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Речиси 2 Литри Sprayable, Med.Брзина, 75 - 90 сте.С.Висок Сјај и да ДОИ.УВ Отпорни за одлична атмосферски.Универзална Јасно за Место, Панел и Мулти-Panel.Лесно Чистење.Овој производ не е достапна во Калифорнија, Мериленд, или Делавер.Ве молиме цел SMR-140. Ве молиме имајте предвид, Ако цел овој производ за да биде предаден на овие држави, замена може да се користи и ќе го одложи вашиот превозот.SMR-1100 Speedo-Линија Националните Правило Европската Clearcoat е специјално формулиран за автомобилската индустрија поправка.SMR-1100 е 4.4 voc 2К акрилик уретан јасно со супериорен УВ и хемиска отпорност.SMR-1100 е лесно да се примени и може да се BUFFED во 8-12 ЧАСА, давајќи висока ДОИ.Оваа продажба е за 5 Литри на Јасни и 2.5 Литри на Среден Activator; што е 7.5 Литар комплет (за 2 sprayable литри).SMR-1100 SPEEDO-ЛИНИЈА 2.1 voc CLEARCOAT, 5 L SMR-1102 SPEEDO-ЛИНИЈА Activator Средни 75°F - 90°F, 2.5 Л Не е за продажба, во Калифорнија, Делавер и Мериленд, за овие држави се види SMR-140 или СС-1200.