Без чад Ashtray Прочистувач на Воздух, Мултифункционален 3 во 1 Чад Ashtray со запалка приклучок & USB Полнење, HEPA Филтер за Намалување на Чад, Дом или Канцеларија
  • Ново

Без чад Ashtray Прочистувач на Воздух, Мултифункционален 3 во 1 Чад Ashtray со запалка приклучок & USB Полнење,

DEN 1168.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Мулти-цел ashtray : 】 не само што може да се одржи отпушоци од цигари и soot; вграден филтер и фан, вклучување на фан да може ефективно да се намали мирисот на soot, да се намали втора рака чад од ширење во воздухот, и не се грижи за втората рака чад, вознемирувачки кон другите. 【Посебен прилог : 】 ексклузивен дизајн за пушачите, ова без чад ashtray доаѓа со запалка приклучок, само кликнете на копчето за да ја користите, многу удобен, нема потреба да се грижите за да не најде полесни. 【Ефикасно да го отстраните мирисот на чад : 】 Ова без чад ashtray е опремен со HEPA филтер, кој може ефикасно се апсорбираат и филтер мирисот на чад.Вграден вентилатор привлекува чад за да се спречи втората рака чад од fluttering, две брзини се прилагодливи. 【Преносни малата големина и не кабелот за напојување, така што ќе не чувствуваат многу проблематично кога се движат на неа, можете да го Користите во повеќето места, како што се соби, соби. 【Безбедно и издржливи : 】На висока јачина алуминиум легура школка и пламен-retardant пластична рамка се осигура дека без чад ashtray е безбедно и издржливи.Дизајнот е едноставен, на послужавник може да се вадат лесно, и тоа може да се мијат директно со вода.Производ работа : Овој производ има две копчиња во вкупно, еден е обожавател на копче и на друга е запалка приклучок копчето; Кликнете на фан копчето за да го вклучите фан, кликнете повторно да се префрлат на брзината на ветерот, долго притиснете за да го исклучите фан; Кликнете на запалка приклучок за копчето за да го вклучите запалка приклучок, долго притиснете за да го исклучите запалка приклучок. (За производство на цигари полесни и фан не може да биде вклучен во исто време)Спецификација : Име на Производ : без чад Ashtray Производ големина : 3.54*3.54*4.33 инчен Производ тежина : 0.88 Ib Материјал : Алуминиум Легура Ако имате било какви прашања во врска со производ, можете да испратите и-мејл истрага на нашата служба за корисници тим.Ние ќе одговор за вас во рок од 24 часа; И нашите производи се строго се тестираат пред да замине на фабриката, па нема потреба да се грижите за проблеми со квалитетот.