uxcell 2 парчиња ПРОЦЕСОРОТ Heatsink AMD Заградата Backplate за LGA 1155 1150 Плоча
  • Ново

uxcell 2 парчиња ПРОЦЕСОРОТ Heatsink AMD Заградата Backplate за LGA 1155 1150 Плоча

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Backplate Заградата for LGA 1155 11501156 Motherboard;Завртка Дупка со Дијаметар : 2,5 mm/0.1".Завртка Дупка Центар Растојание : 7.5 x 7.5 cm/ 3" x 3"(L*W);Вкупната Големина : x 8.7 8.7 x 0,8 cm/ 3.6" x 3.5" X 0.3" (L*W*H).Материјал : Пластика, Метал;Боја : Black.Net Тежина : 37g.Пакет : 2 x Backplate Заградата for LGA 1155 11501156 Motherboard.Backplate за Приклучок на LGA-1150 Socket-H3, LGA-1155 Socket-H2 и LGA-1156 Socket-H1 Motherboard / КУПОТ на ладилникот фан.Добра замена дел за компјутер.Завртки вграден за лесно да се инсталира.Инсталирање и монтажа на heatsink и AMD добро.