Бендови Компатибилен со Veryfitpro ID205,ID205L,ID205S,ID205U, ID205,ID216/ Yamay SW023,SW021,SW020/ Umidigi UFit,Uwatch GT,Uwatch 3 Фитнес Види Замена Цветен Силикони Брзо Ослободување Бендови
  • Ново

Бендови Компатибилен со Veryfitpro ID205,ID205L,ID205S,ID205U, ID205,ID216/ Yamay SW023,SW021,SW020/ Umidigi

DEN 335.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♯Компатибилен со Yamay, Lintelek, Letsfit,Намерни, Umidigi или Letscom Veryfitpro ID205 L,ID205 U,ID215 G,ID205,ID216,ID205 S,SW023,SW021,SW020,Uwatch GT,Uwatch 3,UFit smart watch.Пролет Бар 19mm. ♯Совршен Носи Искуство : Полесни и потрајни.Лесно да се чисти, изградена во текстура заврши.Никогаш не исчезнат или слабо.Направени од високо-перформанси силиконски материјал со убав изглед. ♯Одговара Големина : Одговара на повеќето луѓе е врвка за околу големината 5.6"-8.1"(140mm-210mm), Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување.Дојде со метал тока и fastener јамка. ♯Дише : дупки На бендот го прави повеќе удобен за носење и ја прави вашата кожа здив слободно.Исто така, пот, дожд, поздравниот, отпорен на вода.Најдобро за висок интензитет на вежбање и спиење следење,. ♯Гаранција за квалитет : 100% замена или рефундирање на сите квалитет поврзани со дефекти.Трета страна додатоци, не се официјални замена бендови.E ECSEM Замена Додаток Цветен Меки Силиконски Хривнија Рака Бендови за ID205 L ID205 ID205 U ID205 S Very Fit Pro Smart Watch КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Letsfit ID205 L, ID205 S, ID205 U, ID215 G smart watch.Yamay SW023, SW021, SW020 Umidigi UFit,Uwatch GT,Uwatch 3 Letscom ID205 L, ID205 S, ID205 U, ID215 G smart watch.Lintelek ID205 L, ID205 S, ID205 U, ID215 G smart watch.ID205 L, ID205 S, ID205 U, ID215 G smart watch.Orit Фитнес Тракер Smartwatch.Ви даде мека, дише чувство, и лесни без разлика колку долго со него. Високо квалитетни и издржливи материјали, кои се отпорни на нечистотија и удобно. Иновативниот дизајн : Мека, дише и може да се мијат.Не грижете се тоа ќе се избледени, лупено или оштетени. Прилагодлива Големина : Одговара за 5.6-8.1 инчен зглоб. Безбеден Дизајн : Лесно да се инсталира.Тоа се трајни clasps на двете страни, кои не се заклучи на вашиот види прецизно и сигурно.Гаранција : Купи со доверба.Ако во било кое време на вашиот бенд згаснува или прекини во првите 18 месеци, можете да контактирате со нас за замена или целосно враќање на средствата.ВНИМАНИЕ : Ако имате било какви проблеми со вашиот бенд, ве молиме контактирајте не директно, и ние ќе ви обезбедиме со одлични услуги на клиентите.