UXZDX CUJUX 15-35mm 35-55мм 0.01 mm Внатре Snap Мерач Бирање Интерни Caliper Мерач Внатре Caliper Внатре Дебелина Мерач (Боја : 15-35mm)
  • Ново

UXZDX CUJUX 15-35mm 35-55мм 0.01 mm Внатре Snap Мерач Бирање Интерни Caliper Мерач Внатре Caliper Внатре Дебелина

DEN 5616.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мерен опсег 15-35/35-55 mm.може да се користи за да се измери внатрешен дијаметар длабока дупка ритам дијаметар,лист дебелина и др.интуитивен и лесен за откривање ,тоа е тестирање на алатката која не може да се замени со општа намена мерење алатки.Висока сигурност на опрема ротација.Карбид контакти.Мерен опсег 15-35/35-55 mm Показател варијабилност : 0.01 mm Indication грешка 0.04 mm Measuring сила : 2-4 Ncan се користи за да се измери внатрешен дијаметар длабока дупка ритам дијаметар,лист дебелина и др.интуитивен и лесен за откривање ,тоа е тестирање на алатката која не може да се замени со општа намена мерење алатки Висока сигурност на опрема rotation Carbide контакти.Пакет се Вклучени : 1x caliper gauge Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Едно копче за брзо да се префрлате помеѓу два начини на мерење : инчи,мм.