Tongina 9 x Златната Шминка Четка Set - Професионални Синтетички Кабуки Фондацијата Меша Руменило, Concealer Око се Соочуваат со Течна Павлака во Прав Козметика Четки за Полн?
  • Ново

Tongina 9 x Златната Шминка Четка Set - Професионални Синтетички Кабуки Фондацијата Меша Руменило, Concealer

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум најлон влакната, ултра меки и светлина, без губење на косата, нема алергија, заштеда на прав, лесно да се создаде јасна и брилијантен шминка заврши.Пластични заострените се справи обезбедува повеќето удобност рака зафат чувството кога шминка.Сет на 7pcs шминка четки, погоден за салон/студио/домашна употреба, совршен за шминка уметник и убавина љубовници.Комплет вклучува лице во прав/foundation/concealer/highlighter/контура/носот сенка/око четка за примена, спојувањето, убедливо, контура и повеќе.Луксузен златна боја шминка четки сет, лесен за употреба и преносни за патување.Опис : - Поставување на 7pcs шминка четки, погоден за салон/студио/домашна употреба, совршен за шминка уметник и убавина љубовници. - Комплет вклучува лице во прав/foundation/concealer/highlighter/контура/носот сенка/око четка за примена, спојувањето, убедливо, контура и повеќе. - Премија најлон влакната, ултра меки и светлина, без губење на косата, нема алергија, заштеда на прав, лесно да се создаде јасна и брилијантен шминка заврши. - Пластични заострените се справи обезбедува повеќето удобност рака зафат чувството кога шминка. - Луксузни златна боја шминка четки сет, лесен за употреба и преносни за патување.Спецификација : - Материјал : Најлон, Пластика - Се Справи Со Должина : Околу. 14cm/5.51 инчен - Боја : Golden Package Вклучува : 9 Парчиња Шминка Четки Set Note : ве Молиме овозможи мала 1-3мм разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување.Ви благодариме и убав ден!.