AMT 1995 Мицубиши Eclipse 1:25 Скала Модел Комплет
  • Ново

AMT 1995 Мицубиши Eclipse 1:25 Скала Модел Комплет

DEN 900.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВОЗБУДЛИВА за ПОЛНЕЊЕ ЗА СРЕДНО MODELERS : AMT е 1/25 скала 1995 Мицубиши Eclipse го прави за голем проект, и со сликовно собранието водич, тоа е лесно доволно, дури и за неискусни градители.Започнете собирање и градење денес!.ФУНКЦИЈА СПАКУВАНИ : На 1995 Мицубиши Eclipse улица racer kit поттикнува измената!Целосно paintable, тоа се одликува со СИТЕ НОВИ лист на шарени вода-слајд decals со hi-влијание опции.Исто така, вклучени се два изборни задните спојлери, на сос служ резервоарот и оган extinguisher, 2 групи на хром тркала и изборни улица или тркачки седишта!.БРЗ СПЕЦИФИКАЦИИ : 1/25 Скала, 103 Делови, 6.75 Инчи долго откако насобраните.Делови се моделирани во портокалова и јасно со црна винил гуми.Некои делови се хром позлатен.Боја и лепак потребно.Боја водич вклучени во сетот.За возраст од 10+.СОВРШЕН ПРИСУТНИ : Не знам што за да се добие татко за неговиот роденден?Или можеби сте страствен hobbyist или колектор во вашиот живот.Овој модел комплет прави идеален подарок за било кој повод!.ДОВЕРБА AMT : Ние во AMT се modelers себе и ние пот детали, за да бидете сигурни дека секој комплет произведени е врвен квалитет во секој поглед!. 1/25 Скала. 103 Делови. 6.75 Инчи долго откако насобраните.Делови се моделирани во портокалова и јасно со црна винил гуми.Некои делови се хром позлатен.Боја и лепак потребно.Боја водич вклучени во сетот.За возраст од 10+.Или можеби сте страствен hobbyist или колектор во вашиот живот.Овој модел комплет прави идеален подарок за било кој повод!.