AmerTac SGRC Јасно Рокер Switch Guard
  • Ново

AmerTac SGRC Јасно Рокер Switch Guard

DEN 161.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Amerelle wallplates се НАПРАВИ повеќе отколку само да се покријат електрични кутии тие се лесен и ефтин начин за да додадете декоративни акцент за секоја соба во вашиот дом.Опфаќа стандард светлина прекинувачи.Работи со стандардни рокер wallplates.Земја на Потекло : Кина.Amer Tac нуди полн спектар на различни декоративни почетен акцент производи кои вклучуваат стилски wallplates, пари за заштеда на LED Nite Lites™, иновативни под кабинет осветлување, и удобен LED батерија управувана светла.Повеќе функционални производни линии вклучуваат енергија-заштеда на тајмери, нежните, осветлување и контроли; плус, ексклузивна понуда на Електроника додатоци за домот и канцеларијата.Нашите производи се дистрибуираат да се води дома центри, осветлување изложбените салони, масовно merchandisers, заедно со големи дрога и супермаркет синџири низ северна Америка.