DTKJ Бања Пешкир Полица,Кат Стои Крпа Рек Злато/Црно/Бело, 2-Ниво Метал Слободни Стои Крпа Скала Носителот, Крпа Бар Стојат простор за Бања, Кујна, Перална, Спална соба
  • Ново

DTKJ Бања Пешкир Полица,Кат Стои Крпа Рек Злато/Црно/Бело, 2-Ниво Метал Слободни Стои Крпа Скала Носителот,

DEN 506.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прстен : Оваа бања пешкир рек усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик SUS304 и додава 18/8 хром / никел состојка за спречување на корозија и ' рѓа, погоден за влажни средини, како што се бањи и кујни.Класичен дизајн : Ова крпа решетката е многу убава, во комбинација со модата елементи, едноставно и безбедно, да се избегне остри облик ти наштети.Површина е мазна, изгледа многу елегантна, погодна за секој стил бања, кујна декорација стил.Трајни, не-деформирани : крпа полици употреба дебели нерѓосувачки челик, цевки, да се направи производи се трајни, не се деформирани, и не се изгубат.Користете повеќе увери.Лесен за инсталација : Ние нудиме сите завртки додатоци и инсталација настава прирачници потребни за инсталација на пакувањето.Ако сеуште се судрите со тешкотии, можете да не контактирате преку е-маил за да се добие инсталација видео.Широко се користи : Модерен дизајн е идеален бања, паркинг (надворешен туш и трансформира бања гардероба, кујната кабинет, перење соба, дневна соба, итн.Боја : White Material : Леано Железо, Метал, Rubber Freestanding Метал Крпа Бар Решетката 2-Ниво Рака Крпа Носителот на Организаторот за Бања Accessories2 хоризонтална барови се обезбеди простор да се откажам и суви крпи или перење.Умен самостојна дизајн го прави лесно да се потпреме против било кој ѕид за да се зголеми чување во тесни простори, а исто така нудат мобилност за користење низ целата куќа.Бидете сигурни дека вашиот крпи се организирани и модерно прикажани со модерна талент на ова крпа скала решетката.2-rung метал крпа сушење стои со пондерираниот база и хром-позлатен сребрен финиш **Некои собранието потребни**Самостојна Метал Крпа Носителот се приспособат на голем крпи, рачни крпи, бански костуми perfect и капење trunks Wide, измерен база држи стои здрав и upright Minimalist дизајн и хром-обложено заврши дополнуваат широк спектар на decors This convenientand преносни самостојна крпа решетката.Е погоден за секое место на тоалет,туш кабина, бојадисана итн.Приближните димензии : 60*22*100cm/70*22*100cm Specification : Материјал : Фрли Iron Surface : Висока Температура Paint Color : Црна, Бела, Gold Style : Слободен Standing Product Големина : 60*22*100cm/70*22*100cm Package Големина : 102*25*7cm Package вклучува : 1*Самостојна Крпа Rack ( Пешкири не се вклучени )100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ние стоиме зад квалитетот на сите наши производи.Ако имате ang прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Material:
Cast Iron
Surface :
High Temperature Paint
Color:
Black, White, Gold
Style:
Free Standing
Product Size:
60*22*100cm/70*22*100cm
Package Size:
102*25*7cm
Package includes:
1*Freestanding Towel Rack ( Towels not included )
100% SATISFACTION GUARANTEE:
We stand behind quality of all of our products. If you have ang question please feel free to contact us.