Ледено Доба: Континентал Лебдат Арктикот Игри - Nintendo DS
  • Ново

Ледено Доба: Континентал Лебдат Арктикот Игри - Nintendo DS

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хоп, Пресече и Цртичка во 10 диви арктикот настани, вклучувајќи Глечерот Подрипнувајќи, на Праисториски Водоводџија, Боб-Smashing, и Кокос Slingshot!.Битка за Праисториски Грабеж и да победи на злато, сребро и бронза желади.Се искачи на врвот на табла како што се предизвик вашите пријатели во брза мулти-плеер на акција.Ги тестираат вашите вештини во повеќе начини, вклучувајќи Приказната на Владата и Бесплатни цел да се тестира дури и на повеќето квалификувани арктикот спортисти.Подготвени да се навлажни, диви и wooly ?Се здружи со вашиот омилен Ледено Доба ликови во континентална конкуренција на глацијалниот пропорции!Битка за богатство со Матичното и на Копно, во нивните најлудите авантура, но не!.