EYHLKM 14pcs Шминка Четки Поставите Козметички Сочинуваат Четка Алатки во Прав Фондацијата Руменило Лице Контура Сенката за Очи Веѓа удари со камшик
  • Ново

EYHLKM 14pcs Шминка Четки Поставите Козметички Сочинуваат Четка Алатки во Прав Фондацијата Руменило Лице Контура

DEN 4679.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чешел направен од синтетичка коса е мека и свиленкаста на допир.Даде совршен шминка во секое време.Лесно да се држиме прав, природна боја и единствен рендерирање.Не исчезнува, без губење на косата, се подобрат и да ги презентираат вашиот стил на живот.Длабоко-обложено алуминиум цевка, металик сјај, анти- ' рѓа.Ако правилно се одржува, вашата четка може да трае многу години.Детали за производот : Име : Шминка Четка Set Quantity : 14pcs/set Brush материјал : синтетички hair Handle материјал : дрвени handle Package се Вклучени : 14*шминка четка сет (пратени по ваш избор)тема : чешел направен од синтетичка коса е мека и свиленкаста на допир.Даде совршен шминка во секое време.Не постојат ленти и без области со премногу или премалку шминка.Лесно да се држиме прав, природна боја и единствен рендерирање.Не исчезнува, без губење на косата, се подобрат и да ги презентираат вашиот стил на живот.Длабоко-обложено алуминиум цевка, металик сјај, анти- ' рѓа.Ако правилно се одржува, вашата четка може да трае многу години.Погоден за професионална употреба и за домашна употреба.Големината на производот се мерени рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.