EYHLKM 12Pcs Шминка Четки Поставите Козметички Прав Сенката за Очи Фондацијата Руменило Меша Убавината ја Сочинуваат Четка Алатка
  • Ново

EYHLKM 12Pcs Шминка Четки Поставите Козметички Прав Сенката за Очи Фондацијата Руменило Меша Убавината ја Сочинуваат

DEN 3819.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Професионален квалитет на четка во собата, вклучувајќи ги и сите основни знаења потребни за вашата секојдневна примена.Погоден за професионална употреба или домашна употреба или се почетници.Лесно да се држиме прав, природна боја, униформа рендерирање.На влакна се издржливи, мека и свиленкаста на допир, и ќе обезбеди голема грижа за вашата кожа.Ако правилно се одржува, вашата четка може да трае многу години.Функција : Професионални и квалитетни четка во собата, вклучувајќи ги и сите основни знаења потребни за вашата секојдневна примена.Погоден за професионална употреба или домашна употреба или се почетници.Лесно да се држиме прав, природна боја, униформа рендерирање.На влакна се издржливи, мека и свиленкаста на допир, и ќе обезбеди голема грижа за вашата кожа.Ако правилно се одржува, вашата четка може да трае многу години.Спецификација : Материјал : дрвена рачка, алуминиум tube Brush материјал : човек-направени fiber Brush должина : 4cm Total должина : 18cm Applicable луѓе : general Number на четки : 12 Color како shown The пакетот вклучува : 1* Шминка четка set The големината на производ се мери рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Material:
wooden handle, aluminum tube
Brush material:
man-made fiber
Brush length:
4cm
Total length:
18cm
Applicable people:
general
Number of brushes:
12
Color as shown :
The package includes:
1* Makeup brush set :
The size of the product is measured manually, and the error of the size is inevitable. If you are particularly concerned, please take it carefully. :