Recarga Deshumidificador Коцка 1000G ЕДИН Fragancia На Naranja
  • Ново

Recarga Deshumidificador Коцка 1000G ЕДИН Fragancia На Naranja

DEN 756.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најдобра идеја.Намалување на ЛА humedad вели previene ЛА formación ДЕ moho вели olores desagradables.Идеален став habitaciones ДЕ hasta 80 m3.unos 1000 g.De cloruro ДЕ cálcio син suficientes став Tres meses.Efecto eficaz inmediato, видливи на través дел indicador del nivel del Agua.Гревот consumo ДЕ electricidad.Recarga един мирис на Naranja.Дали сте еден од оние луѓе чиј дом е важен повлекување, социјална семејство состанок точка или пријатна место на благосостојба?.Со цел да се овозможи да се чувствуваат навистина комфорно во вашиот дом, WENKO нуди широк спектар на стилски додатоци кои живеат, креативни давање идеи и умен домаќинство помошници, вртење на вашиот четири ѕидови во прекрасен дом со многу дополнителен простор за складирање за да ви даде tidiness треба да се чувствуваат добро.