SYZHIWUJIA Завртки Сет 3/5/10Pcs M5 M6 М8 Рака ги Заостри Завртки Пеперутка Завртки Крило Палецот Завртка Ноктот Нерѓосувачки Челик Завртка (Боја : M5x20 10pcs, Големина : Една Голем?
  • Ново

SYZHIWUJIA Завртки Сет 3/5/10Pcs M5 M6 М8 Рака ги Заостри Завртки Пеперутка Завртки Крило Палецот Завртка Ноктот

DEN 1180.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Направени од оптимизиран материјали,силни и издржливи,ефикасно спречување и ' рѓа.Обезбедување на точни и доверливи вози контрола,со одлични перформанси и исклучително висока pullout отпор.Длабоко тема дизајн : со длабоко тема дизајн,има добри одредување на сила во различни материјали,не е лесно да лупам исклучување,безбедна и цврста.Специјален третман под главата и обезбедува непречено и мазна завршница,исто така го спречува напукнување и материјална штета.Мултифункционален:Овие навртки може да се користи за широк спектар на материјали и се идеални за дом,канцеларија,и продавница употреба.Име : завртка/болт,само-прислушување screw Material : other Head стил : завртка/Хексагонални штекер главата на завртката /Круг главата screw Size : М1/М2/М3/M4/М5/M6 Drive режим : Стил : durable Treatment : да се спречат rust Uses : мебел завртки,столарија,поправка завртки,алатка accessoriesnote : 1.Поради чиста прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-3мм error2.Поради екранот и светлината,бојата на проектот може да биде малку поинаков од реалните product We имаат различни производи да се изберат за да се задоволат вашите различни потреби.Ако имате било какви прашања,можете да стапите во контакт со нас преку е-маил.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа да ви помогне да ги реши сите проблеми.Среќен shopping Excellent услуги на клиентите,:Ако со, најверојатно, нема шанса да направат проблем со нашите производи,ве молиме да стапите во контакт со нас, па ние може да го реши проблемот ќе имаат што е можно побрзо, така што може да продолжи вашиот проект.