Злато Мезе Плочи (9 x 5, 24 Парчиња)
  • Ново

Злато Мезе Плочи (9 x 5, 24 Парчиња)

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СЛУЖИ 24 : Вклучува 24 партија плочи; додадете на трпезариска маса амбиент, или да ги користите на бифе и десерт табела.ЗЛАТО ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Идеален за создавање на славенички атмосфера и добро координирани тема за вашата претстојните роденден, бебе туш, или СКАРА.БРЗО И ЛЕСНО се ИСЧИСТИ : идеална алтернатива за традиционалните пластични партија плочи, едноставно да се ослободи од хартија плочи поставени по употреба; - нема потреба да се запре забавно да се исчисти.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од тешки-должност хартија, овие здрав хартија плочи не ќе се скрши или да се свитка додека носеа храна.ДИМЕНЗИИ : Хартија плочи мерка околу 9 x 5 инчи инчи да се осигурате дека имате доволно простор за да се пополни со вашиот омилен оброк и десерт.Направи изјава со овој декоративни партија плоча сет кој е идеален за претстојните деца роденден или семеен собир.Поминуваат повеќе време слави и помалку време за чистење, отстранување на отпадот е кавга-бесплатно задача со овие лица хартија плочи!.