58mm Црвен Филтер, 58mm Боја Филтер
  • Ново

58mm Црвен Филтер, 58mm Боја Филтер

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црна и бела фотографија филтер.Усвојување на Јапонски оптички смола леќа, висок transmittance.Надворешниот рамката е направена од авијација алуминиум, CNC machining.Користете црвен филтер,компензацијата на експозицијата : Изложеност + 2/3e V.Филтри се гарантира за една година. 1.Црвен филтер е силен црно и бело фотографски филтер 2.Црвен филтер се осветлува бојата на црвени предмети и се затемнува за боја на сина, зелена и виолетова објекти 3.Небото се претвора во ноќна сцена во текот на денот 4.Таа има силна fogging ефект.