CheeseandU Падне денот на Благодарноста Gnome Кадифен Кукла Елф Украс - 2Pack Големи рачно изработени шведски Tomte со Тиква Јавор Сончоглед Оркестарот за Падот Благодарноста ?
  • Ново

CheeseandU Падне денот на Благодарноста Gnome Кадифен Кукла Елф Украс - 2Pack Големи рачно изработени шведски

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Падне Дома Декорација】 : 2 есен tomte gnomes се комбинираат екслузивно квалитет и шик изглед ингениозно, кои се идеални за украсување вашата кујна, дневна соба, купатило, маса, нивоа послужавник, полица.Тие ќе станат врв на вашата падне екранот!. 【Премиум Материјалот】 : Секој кадифен gnome за табела оркестарот е рачно изработени, со користење на елегантен полиестер и кадифен како свој материјал да се постигне ефектот на мека, трајни, и еко-пријателски.Можете да ги одржувате и ги красат вашата соба за многу години. 【Стандардна Големина】 : рустикален есен gnome оркестарот е голема големина, 13.8*5.7*6.3 инчи.Со тврд и рамен дното, Скандинавските tomte фигурини може да застане на своите добро, додавајќи живот во вашата соба. 【Жетви Фестивал Gnome Украс】 : Додади ја оваа симпатична gnome до вашиот дом оркестарот за светла, можете да ги стави на трпезариска маса, биро, полица, троседот и шарени комплимент за вашиот centerpieces, и тоа исто така може да биде поставен housewarming подарок. 【Среќно за вас! 】Совршен за ширење Жетви Фестивал Gnome дух, што претставува добра среќа.Совршен за Жетви Фестивал gnome подарок за семејството и пријателите или некој кој собира, тие ќе бидат љубов овие момци!.Функција : Рака-пораби чувствува ткаенина кукли се издржливи и можат да бидат постојано декорирани во многу наврати.Тиква кукли се многу погодни за есен тематските партија украси, како што се ноќта на Вештерките партии, денот на Благодарноста вечери, есен тематските свадби, роденден партии, жетвата фестивали, есен жетвата настани, итн.Во прилог на празнична декорација и домашна мебел, симпатична чувствува играчки, исто така може да се користи како бебе кукли, безбедно и нетоксичен.Спецификација : име на Производ : денот на благодарноста падне безличен кукла ornaments Product материјал : fabric Product Големина : и Двете се за 34*14*16cm/13.38*5.51*6.3 inch Product боја : како на сликата show Package листата : 2*Кукла декорација.

Product name:
thanksgiving fall faceless doll ornaments
Product material:
fabric
Product Size:
Both are about 34*14*16cm/13.38*5.51*6.3inch :
Product color:
as picture show
Package list:
2*Doll decoration