G ДОБРО се ЗДОБИЈАТ со Диви Птици Фидер Виси за Наводнување на Дворот Надвор Декорација, Верверица Доказ Птица задолжени за хранење телиња Шестоаголна Форма со Пок?
  • Ново

G ДОБРО се ЗДОБИЈАТ со Диви Птици Фидер Виси за Наводнување на Дворот Надвор Декорација, Верверица Доказ Птица

DEN 527.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голем Капацитет : птицата внесувач е направен од добар метал, метал површински третман се обезбедува заштита, што е многу добар во однос на цврстина и квалитет, Тоа може да се одржи до 21oz на семе.Големина : 8.2 x 5.3 инчи.Внимателен Дизајн : птицата фидер карактеристики на покривот да сенката на сонцето и дождот, кој е опремен со пресврт-заклучување на капак за да се задржи поклопецот е затворен,транспарентни акрилик одбивни се користи околу да се набљудуваат количина на храна внатре,на дното е дизајниран со дренажа дупки да се задржи на семе, свежо и суво.Лесно да се Пополни & Поддршка на Различни Семиња : дивиот птица фидер може да биде исполнет со голем број на семиња за привлекување на птици,како што се црниот масло од сончогледово семе, се меша семе, и било кој друг вид на птица семе,Кога станува збор за рефил, само се сврти да го отклучите, подигнете го капакот и се прелива семе, и на послужавник може да се сместат голем број на птици, Тоа е многу едноставен и лесен за ракување.Погоден за Многу Птици : Оваа птица задолжени за хранење телиња за кардинали, titmice, nuthatches, и разни други птици, Кога го користите, само маска на птица фидер со семиња цврсто затворен и висат под стреата или во градината надвор.Совршен Подарок : Оваа птица фидер има класичен дизајн изглед и е многу погодна како премија украси за дома или на отворено.Секој може да го имаат.Земете вашите родители, деца, семејство и домашни миленици да се види птици и птици одблизу, и негува природа , се Почувствува убавината на природата!.Птицата задолжени за хранење телиња има три метални прстени за птици да седат удобно за време на јадење, таа има завртка-топ дизајн и отстранлив капак.На фидер им овозможува на семе за да бидат рамномерно распоредени во семе послужавник и да престане дистрибуцијата кога фиоката е полна, како птици продолжуваат да јадат, семето ќе биде надополнет со послужавник да го задржи целосната на сите времиња.Птицата задолжени за хранење телиња има три метални прстени за птици да седат удобно за време на јадење, таа има завртка-топ дизајн и отстранлив капак.На фидер им овозможува на семе за да бидат рамномерно распоредени во семе послужавник и да престане дистрибуцијата кога фиоката е полна, како птици продолжуваат да јадат, семето ќе биде надополнет со послужавник да го задржи целосната на сите времиња.