Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава Изолација Микрофон Полнење Основа за Исклучување на Функц
  • Ново

Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава

DEN 1006.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобен и прилагодлив headband 3. 【РАЗГОВОР во текот на целиот ДЕН И 3 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА】- до 15 часа време на разговор, Овој UX-M97 возач на камион безжични слушалки ви овозможува да се направи сигурна безжична повици во текот на денот, на 2 - час единечна наплата.Само притиснете на "+" и "-" копчиња истовремено за да го исклучите микрофонот, можете лесно може да го блокира звукот на вашата страна за време на конверзација кога е потребно. 【МУЛТИ-ТОЧКА CONNETCTION & БЕЗЖИЧНА СЛОБОДА】 - Широко компатибилен со повеќето Bluetooth-от уреди, како мобилен телефон, компјутер, таблет и лаптоп, итн. Бучава-поништува бум микрофон Пакет се Вклучени : 1 x UX-M97 Bluetooth Слушалки 1 * Полнење Кабел 1 * Прирачник за Корисникот 1 * Преносни Слушалки Полни Клупа.7 V време на Полнење : околу 2 часа време во Мирување : 200 часа Работно време : околу 17 часа (50% волумен) приклучок за Слушалки нето тежина : околу 51g Полнење на база на нето тежина : околу 242g Слушалки големина : 163. Лесно спарување и безжични слобода 5.Дизајниран со елегантни магнетни полнење на база на, можете лесно може да го испуштите во за полнење и складирање, исто така, можете да ја полните слушалки со помош на usb кабелот директно. 【ЛЕСЕН КОНТРОЛИ & ИСКЛУЧУВАЊЕ на ФУНКЦИЈАТА】- UX-M97 безжична bluetooth слушалки обезбедува интуитивен и едноставен интерфејс за да ја прилагодите јачината на плеј/пауза музика, и одговор/крај повици.Транзиција помеѓу телефонски разговори, видео конференции или музика во текот на денот—сите со иста слушалки. 3 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА & секогаш подготвени пријателски услуги на клиентите во странство.Опис : Bluetooth верзија : V5. Професионално Изграден за кристално јасен звук 2. 270° флексибилни микрофон може да биде поставен за подобро глас го фати и за намалување на бучавата во позадина.Дизајниран со растеглив headband, може да се прилагоди на соодветна ширина според вашиот шеф е големина.Обезбеди кристално јасно разговори дури и во најпрометните работата на животната средина.0 чип Комуникација на далечина : 33 Стапки (10 метри), Bluetooth протокол : HSP, HFP, AVRCP, со A2 DP Декодирање метод : SBC вградената БАТЕРИЈА : 180m Ah / 3.0 и беспрекорно се префрлате помеѓу два по волја. 【БУЧАВА ПОНИШТУВАЊЕ на МИКРОФОН】 - Напредно бучава-поништува технологија изолатите вашиот глас од бучава околу вас, па можете да останете фокусирани на она што го сакате.Совршен за кога сте на работа или учење од дома или со земање конференциски повици, во автомобил и на отворено.