Систем Кожи Бургундија 3D Карбонски Влакна Заштитна Воздух Ослободување Винил Decal Заврши Додаток за Полнење за Амазон Ехо
  • Ново

Систем Кожи Бургундија 3D Карбонски Влакна Заштитна Воздух Ослободување Винил Decal Заврши Додаток за Полнење

DEN 238.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Единствена, брз, стилски, и достапен начин, да го персонализирате вашиот Ехо.Вистински Систем Кожи производ направен за вашиот Ехо, не?т се измамени од страна на имитации.Воздух-Ослободување технологија спречува меурчиња & брчките и овозможува за repositioning парчиња за кои совршено се вклопуваат.Дигитално да се намали со максимална покриеност на ум обезбедување дека нема сензори, говорникот дупки, или отворите за вентилација се покриени.Нема празнина производство гаранција.Повеќе стилови на & бои на располагање.Лесно се отстранува без остатоци остави зад себе.Вистински Echo & контролер не се вклучени.Го прилагодите изгледот на вашиот нов личен асистент, Ехо.Достапни во мноштво на стилски дизајн & бои, сигурно ќе се најде некој обичај изгледа дека е совршено се вклопуваат за вас.Нашите вистински заштитен Ехо обвива се дигитално со намалување на прецизност за совршено се вклопуваат и се произведени токму овде во убава Планините на Колорадо.Патентирана воздух ослободување технологијата ви овозможува да го положба и ја наместите вашиот заврши за совршена инсталација работа.Лесно отстранување дури и по неколку години на употреба и ти никогаш не ќе мора да се грижите за било леплива остатоци остави зад себе.Нашите Ехо обвива колекции доаѓаат со парчиња кои ги опфаќаат база, средината, врвот, врвот на јачината на звукот диск, и вклучува бонус далечински кожата за двете нови и оригинални прекине далечински!.