longshine-ни 10 Листови Премиум 8x 12 Инчи Фолија Метален Огледало Брановидни Светла Листови Картон во Assorted Colors Картичка Пенливи Избрани Мешани Бои Занает Cardstock Cardmaker DIY По?
  • Ново

longshine-ни 10 Листови Премиум 8x 12 Инчи Фолија Метален Огледало Брановидни Светла Листови Картон во Assorted

DEN 335.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРСКАЊЕ НА НЕКОИ БОИ - Секој пакет содржи осум листови на 8 инчен x 12 инчи vibrantly обоени, едно лице брановидни хартија.Идеален за светла уметнички проекти!.ОДЛИЧНО ЗА ЗАНАЕТИ : Совршен за училница и занает DIY проекти дома.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Совршени за scrapbooks, вметнете влошки, кутија одлуки, картички, додатен и многу повеќе!Додадете некои амортизирање и заштита на вашиот пакување за време на породувањето.Дополнителна издржливост може да биде додаден на вашиот изработката на проекти со секоја поединечна лице лист.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Креирајте храбар знак или брилијантен колаж со овој пакет на брановидни листови.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Roll, се сече, се подготви, и лепак овие картонот листови се разноврсна како вашата имагинација.Опис : Убава светла боја Металик cardstocks листови.Одлично за свадба, забава, Божиќ, празник, фаза, позадина, ѕид и DIY handcrafts итн, исто Така, и за дома и за статистика украси, пакување, scrapbooking, занает Хоби, играчки, - карта во донесувањето Одлуки, училишни проекти и други декоративни користи Сосема нов и висок квалитет.Спецификација : Материјал : Cardstock + Метален paper Size Табела : Димензии : 30cm x 20cm/12inch x 8inch Пакетот Вклучува : 10 листови Метален Cardstock answer : ___________________________ Note : Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Material:
Cardstock + Metallic paper
Size Chart:
Size:
30cm x 20cm/12inch x 8inch
Package Includes:
10 sheets Metallic Cardstock :
Note:
Note:
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item you received could be slightly different from the size above. Meanwhile, please be reminded that due to lighting effects, monitor's brightness / contrast settings etc, there could be some slight differences in the color tone of the pictures and the actual item.