Andongnywell Жените Модна Комбинација Боја за Појавување на околу Врат Лабава лилјак Кратко Sleeve Џеб Т-Кошула со Џебови
  • Ново

Andongnywell Жените Модна Комбинација Боја за Појавување на околу Врат Лабава лилјак Кратко Sleeve Џеб Т-Кошула

DEN 117.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазна, мека, удобно и привлечни.Костим за девојки, жени кога ќе излезе, забава, работа, и сите неформални прилики.СТИЛ : Andongnywell Блузи Економски & Широко се Користи, погоден за повеќето луѓе, се совпаѓа со различни облека, Блузи изгледаат природно и благодатно, кои ви даваат атрактивни шарм.КОЛОКАЦИЈА : Тоа е Совршен за да се Надополни Со Фармерки, leggings, здолништа, панталони, не само Погоден за Секојдневна Секојдневен носат, но исто така и лице за работа се носат.ПОВОД : канцелариска Работа, Струка, Партија,Патување, Дома, Плажа, Одмор.Погоден За Кул Лето, на Пролет, Есен и Зима Сезона.Тоа е супер Меки и Дише Блуза.Прилично чисто врвот.ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.За Andongnywell Жените Блузи : Карактеристики : Врат : O јака, V јака Шема : Multicolor Ракав : долг ракав /краток ракав/sleevess Половината : Лабава,Тенок Должина : Средината долго Погоден сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима женски Блузи информации : Удобен уште Женски Мека ткаенина за удобен женскиот допир, доволно долго за да се покрие стомакот, па дури и може да биде како мини маица, фустан.Забелешка : Боја како на сликата покажува, не може да биде благо боја разликата помеѓу различни следи или светла.Пакет се Вклучени : 1 x Жените Блузи .