EZSMART Super Smart Промена Комплет
  • Ново

EZSMART Super Smart Промена Комплет

DEN 936.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Претворете го вашиот рутер во прецизност алатка за користење на SSRK за контрола на движење во x, y и z оската.Глајд модели непречено по било EZSmart Водич Железнички или песна систем, исто така компатибилна со Makita.Направи директно, униформа fluted колони, повторливи mortise и tenon дограма, прецизни dovetails.Се создаде долга, чиста dado намалувања, дупликат чудни форми или да креирате убедливо arcs.Се протега на 11 инчи нормално Водич Железнички.Рутерот е еден од најпознатите разноврсна моќ алатки на располагање, за да го ослободи својот целосен потенцијал треба да биде во можност да го контролираат моќта на се врти малку, и EZSMART Super Smart Промена Комплет ви дава оваа контрола.Ќе бидете во можност да се направи директно и единствен fluted колони, долго и чисти dado прекини, прецизни лизгачки dovetails, повторливи mortise и tenon дограма, убедливо arcs, и дупликат чудни обликувани парчиња.На EZSMART Super Smart Промена Комплет упатства на рутерот паралелно со песната, "X" оска, и користи прецизност запира за повтори работата.Истото важи и за работата нормално на патеката, каде EZSMART Super Smart Промена Комплет вработува сопствен дел на патеката до упатството за рутерот заедно на "Y" оска.Дополнително, на висина на рутерот плоча е прилагодлив обезбедување на "" оска.Користење на е предвидено ограничување ќе престане да се контролира движење во секоја од овие насоки на патување ви овозможува да го постигнеме точни, повторливи "CNC" квалитет на резултатите.На EZSMART Super Smart Промена Комплет е компатибилен со Festool и Makita Песна Системи.