Заварување Пиштол Комплет P80 Сечење Факелот Го Користи Рачни Заварување Пиштол Греење Електрична Лемење Железо Exactness Поправка Алатка За Полнење Автоматско Испраќ?
  • Ново

Заварување Пиштол Комплет P80 Сечење Факелот Го Користи Рачни Заварување Пиштол Греење Електрична Лемење Железо

DEN 827.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【P80 Сечење Факел】 Компатибилен со P80 сечење факел стандард на 80 A плазма машина за сечење, да ви донесе повеќе погодност. 【P80 Сечење Факел】 Компатибилен со P80 сечење факел стандард на 80 A плазма машина за сечење, да ви донесе повеќе погодност. 【Носат-Отпорни се Справи со】 дршката е направен од пластични материјали, издржливи, носат-отпорни, не е лесно да се скрши, и долг животен век. 【Една Рака Управувана】 Мали и лесни, мала тежина и лесен за спроведување, исто така, може да се управува со една рака, намалување на товарот на вашата работа. 【Обезбедување На Квалитет】 Предмет Тип : Заварување Пиштол За Полнење.Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет ќе донесе повеќе безбедност на вашата работа. 【Лесно Да се Соберат】 Заврши делови и компоненти, лесно да се соберат, без дополнителна операција, донесе повеќе погодност за вашата работа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Заварување Пиштол Комплет Материјал : Пластични Боја : Сина Максимална Сечење Дебелина : Прибл. 20mm / 7.9 во Модел : P80 Сечење на струјата : 80 A Пакет Листа : 1 x Зафат 1 x Пиштол во Глава 1 х Сет на Собранието за полнење Функција : 1. Компатибилен со P80 сечење факел стандард на 80 A плазма машина за сечење, да ви донесе повеќе погодност. 2. Дршката е направен од пластични материјали, издржливи, носат-отпорни, не е лесно да се скрши, и долг животен век. 3. Мал и лесен, мала тежина и лесен за спроведување, исто така, може да се управува со една рака, намалување на товарот на вашата работа. 4. Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет ќе донесе повеќе безбедност на вашата работа. 5. Заврши делови и компоненти, лесно да се соберат, без дополнителна операција, донесе повеќе погодност за вашата работа.