10-Pack Г-дин Условен Тесла Етикета МРИ Условен Винил Налепница за Радиологија 4 x 4 инчен Медиум Водоотпорен Disinfectable ...
  • Ново

10-Pack Г-дин Условен Тесла Етикета МРИ Условен Винил Налепница за Радиологија 4 x 4 инчен Медиум Водоотпорен

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одржување на Г-дин Системот за Безбедност со Јасни Визуелни Знаци на Уреди, Опрема, и Количка.Водоотпорни, Лесно да се Држи и да се Отстрани, Disinfect со Избрише и Спреј. 4 x 4 инчен Умре Сече и Круг Агол.Изработени од ПВЦ (Polyvinyl Хлорид) за Долго Издржливост против Нула.Пакување од 10 Парчиња.Одржување на Г-дин Системот за Безбедност со Јасни Визуелни Знаци на Уреди, Опрема, и Количка.Лесно е да се Држи и да се Отстрани, Disinfect со Избрише и Спреј.IEC 62570 : 2014 / ASTM F2503 во Согласност (Стандардна практика за означување на медицински помагала и други предмети за безбедност во магнетна резонанца на животната средина).Умре Сече и Круг Агол Направени од PVC (Polyvinyl Хлорид) за Долго Издржливост против Нула.