П-Логика Ц1-TTX208 Обичај Subwoofer Куќиште Компатибилен со Toyota, Тундра, Извадени
  • Ново

П-Логика Ц1-TTX208 Обичај Subwoofer Куќиште Компатибилен со Toyota, Тундра, Извадени

DEN 1270.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара на Следните Возила и Години Тојота Тундра Пристап Кабината 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006. ИЗВАДЕНИ - Има 2-8" Subs.ВОЗИЛОТО СПЕЦИФИЧНО Дизајниран да изгледа како фабричките опрема. 4-5/8" Длабочина со магнет до 7" дијаметар / .70 x 1 Cu ft внатрешниот волумен.БОЈА : Црна.Компатибилен со (одговара) Тојота Тундра Продолжена Кабина Subwoofer Куќиште Двојна 8" Комплет.Месеци под Патникот страна на задното седиште, во складирање оддел.Одговара на Следните Возила и Години Тојота Тундра Пристап Кабината 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Забелешка : Било woofers на сликата се за илустрација само, и да не се вклучени..Вклучени во Box5-начин никел-обложено терминал првенство.Сите монтажа сврзувачки елементи, хардвер и трим парчиња.Целосни инструкции за инсталација.Говорникот жица.Woofer монтажа завртки.