Bewinner 5 Компјутери 3D Џојстик за Xbox 360 Безжичен Контролер Аналогни Стап Thumbstick Сензор Рокер 3D Џојстик Замена Дел Контролер за Xbox 360
  • Ново

Bewinner 5 Компјутери 3D Џојстик за Xbox 360 Безжичен Контролер Аналогни Стап Thumbstick Сензор Рокер 3D Џојстик

DEN 222.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Специјално направени и погодни за Xbox 360 безжичен контролер само.Го замени вашиот оштетени или неработни 3 D Џојстик.Директен висок квалитет замена дел за Xbox 360 контролер.Ќе го направат вашиот контролер работат нормално повторно.Компактен и прецизниот дизајн, лесно да го инсталирате и користите.Plug and play.Опис : 3 D џојстик замена се користи за поправка на вашиот истрошени аналоген switch.Тоа ќе го направи вашиот скршен контролер работат нормално повторно.Тоа е високиот квалитет на замена на дел за Xbox 360 контролер.Карактеристики : 1. Специјално направени и погодни за Xbox 360 безжичен контролер само. 2. Го замени вашиот оштетени или неработни 3 D Џојстик. 3. Директен висок квалитет замена дел за Xbox 360 контролер. 4. Ќе го направат вашиот контролер работат нормално повторно. 5. Компактен и прецизниот дизајн, лесно да го инсталирате и користите.Plug and play.Спецификации : Компатибилен со : за Xbox 360 Безжичен Контролер Материјал : ABS Тип на Врска : Plug and play Големина : Прибл. 2.6 * 2.4 * 2.1 cm / 1 * 0.9 * 0.8 во Квантитет : 5pcs / Set Тежина : 24g Пакет Листата : 5 x 3 D Џојстик за Xbox 360 Безжичен Контролер.