SURPRIZON 2-Инчен Стандард Тежина Плочи, Олимписки Тежина Плочи за Сила за Обука, Кревање и Crossfit, Леано Железо Тегови
  • Ново

SURPRIZON 2-Инчен Стандард Тежина Плочи, Олимписки Тежина Плочи за Сила за Обука, Кревање и Crossfit, Леано

DEN 422.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - изградена од цврста леано железо со металниот дупка и издржливи, печени емајл заврши.Овие пондери имаат 2-инчен центар дупка за да ги собере на Олимписките барови.КАРАКТЕРИСТИКИ - Секој противтежа има контрола дупка, која може да обезбеди цврст стисок за време на употреба.Емајл слој може да се обезбеди траен и сигурен тежина, која може да се користи континуирано во текот на напорно вежбање.Поставените број помага лесно да ја идентификуваат големината на тежина.Се ИЗГРАДИ СИЛА - Овие тежина плочки се достапни во 5, 11, 22, 33, 44 LB.Комбинацијата на различни големина тегови ќе ви овозможи да го прилагодите вашето вежбање, одлична за таргетирање на одделни мускулни групи или инкорпорирање во целото тело тренингот.ФУНКЦИЈА - Тежина плочи може да се користи за вршење на вежби за зајакнување на мускулите и издржливост обука, и да ја зголемуваат еластичноста и рамнотежата.Една тежина плоча, исто така може да се користи за да се загрее вежби. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - SURPRIZON е посветен на обезбедување на лесен и ефикасен тренингот решенија за сите.Ние имаме разбирање за патување до подобар и поздрав вас, бидејќи ние сме, исто како тебе!Додавање на тежина плоча во кошничката и да уживате во една година гаранција право сега.Стандард Тежина Плочи, Олимписки Тегови Плоча Погоден за 2-Инчен Barbell Тегови, Бар Зафат, Различни Големини за да Изберете тежина опција : 5 LB/11 LB/22 LB/33 LB/44 LB.СТРУКТУРА : Направен од силна леано железо со машински дупки и да се третираат со трајни печени емајл заврши.Овие пондери имаат 2 инчен центар дупка и може да се монтира на barbell бар.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : кревање На одборот може да се користи за мускулите вежбање и издржливост за обука и можат да го зголемат еластичноста и рамнотежата.Едно кревање на одборот исто така може да се користи за загревање на вежби.Спецификации : Дупка со Дијаметар : во 2.0 2.5 KG/5 LB Плоча Дијаметар : 7.7 во, Дебелина 1.0 во 5 KG/11 LB Плоча Дијаметар : 9.1 во, Дебелина 1.2 во 10 KG/22 LB Плоча Дијаметар : 10.8 во, Дебелина 1.3 во 15 KG/33 LB Плоча Дијаметар : 14.4 во, Дебелина од 1,5 во 20 КГ/44 LB Плоча Дијаметар : 15.9 во, Дебелина 1.7 во.