Ruck Плоча за Rucking Ранец - Леано Железо Ruck Тегови за Ruck Вреќа - се Продава Одделно & Достапни во 5 lb, 10, 15, 20 Фунти Опции
  • Ново

Ruck Плоча за Rucking Ранец - Леано Железо Ruck Тегови за Ruck Вреќа - се Продава Одделно & Достапни во 5 lb,

DEN 676.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЕФИКАСЕН ТРЕНИНГОТ : Едноставно внесете нашата сила за обука плочи во ruck или ранец, а потоа одат или се кандидира на растојание.Едноставен, но силно се ефикасни во зголемувањето на силата и за подобрување на држењето на телото.ПРОСТРАНА ЗАФАТ : Тежина плочи имаат големи отворање рака костец да се зголеми спектар на вежби.Се изврши сè, од bicep кадрици и рамо притиска да lunges, squats и повеќе.ПРЕДИЗВИК СЕБЕ си : Железо тегови имаат силно влијание врз перформансите и мускулите зграда.Одлично за оние кои сакаат екстра, но предизвик да се зголеми нивната вежбање.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Од нашите опции од 5 кг до 20 килограми, секоја плоча е дизајниран да издржи вашиот интензивна обука и арм вежбање да ви помогне да се ослободат задник.ДОБИЕТЕ НАДВОР : Уживајте во природа и некои свеж воздух, а носи на ruck плоча во рамките на вашиот rucking ранец.Никој, дури и има да се знае!.