Nadalan Бања 90°Ротирачки Триаголник Полица Салон за Складирање Рек Кујна и Бања Складирање Кабинет Агол Полица
  • Ново

Nadalan Бања 90°Ротирачки Триаголник Полица Салон за Складирање Рек Кујна и Бања Складирање Кабинет Агол Полица

DEN 294.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име : Бања ротирачки складирање.Боја : светло сива.Карактеристики : rotatable складирање решетката има една убава и модерен изглед.Тоа може да биде водоотпорен и dustproof кога затворена.Тоа не заземаат секој простор помеѓу дупките.Тој е компактен и практични, стабилен и удобен, што го нашето семејство повеќе уредно и убави.Се применуваат за : бања, облекување маса, кујна агол, итн.Димензии : Должина/Ширина 21cm (8.2 инчен), Висина на 60см (23.6 инчен).Име : Бања ротирачки чување материјал : пластични Боја : светло сива Карактеристики : rotatable складирање решетката има една убава и модерен изглед.Тоа може да биде водоотпорен и dustproof кога затворена.Тоа не заземаат секој простор помеѓу дупките.Тој е компактен и практични, стабилен и удобен, што го нашето семејство повеќе уредно и убави.Се применуваат за : бања, облекување маса, кујна агол, итн.Димензии : Должина/Ширина 21cm (8.2 инчен), Висина на 60см (23.6 инчен).