Божиќ Gnomes Падне Gnomes Кадифен Украси рачно изработени Скандинавските Шведска Tomte Фигурини Црвено Gnome Оркестарот Колекции Кукла Дома Декорација 13 инчен PICUKI
  • Ново

Божиќ Gnomes Падне Gnomes Кадифен Украси рачно изработени Скандинавските Шведска Tomte Фигурини Црвено Gnome

DEN 252.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рачно изработени Уметност : исклучителна рака-плетени врвот капа и црвена и бела шарени џемпер прави gnome изгледам.Црвена и бела боја шема е "класичен и безвременски".Мека и Безбедно : капа е направен од 100% увезени памук и брада е направен од 100% склопот на влакна.Таа е исполнета со еколошки памук,Чиста прирачник за сечење и шиење, работата е внимателни,ткаенина е мека и дебели без оштетување на кожата。.Употреба сценарија:Симпатична gnomes може да се користи како Божиќ украси или да падне farmhouse ентериери, празник gnomes направи голема Божиќ и Нова Година за декорација.Можете да се стави било каде во вашиот дом, софа, маса, кујна, да декорирате вашиот дом.дизајн:кадифен џуџе изгледа несмасна и мрзливи.Тоа го отвора своето оружје да ви кажам да прегратка мене и ме однесе дома.Тоа е совршен подарок за децата и жените, меѓу кои симпатична изглед е многу популарна.Service : Ако имате било незадоволство во однос на производот или на големина или имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши вашите проблеми во најрано време.gnomes носи среќа на семејството и се смета за добра среќа.Можете да ги користите за да му кажете на вашите деца приказни и да се пренесе радост.Нека овие убави gnomes се задржи компанија од сад.