230mm 350mm долг 6-25мм дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Столар Ѕидани Хоби Дрво Вежби Сет за машини за 6/8/10/12/14/16/18mm месо тело XIAOYING (Дупка со Дијаметар : 8мм, вк?
  • Ново

230mm 350mm долг 6-25мм дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Столар Ѕидани Хоби Дрво Вежби Сет за

DEN 715.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. Целата топлина лекување, HRC48-50, висока цврстина. 2. Добра цврстина, отпорност на абење, силен капацитет на дупчење. 3. Целосна стругање, дупчење брзо. 4. Висок квалитет и екстра долг живот. 5. Дупчење должина : 230mm, 350mm.Добредојдовте на нашиот магазин.Ние ќе им служи на секој клиент со искреност и ентузијазам, и вашето задоволство е наша вечна потрага.Спецификација : Број на Модел : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 16mm Material : Кобалт Челик Alloys Use : Дупчење Дрво должина : 230mm, 350mm Package вклучува : 1 x дупчалка со спирална бургија Вежба Bits Note:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Model Number:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm
Material:
Cobalt Steel
AlloysUse:
Wood
Drilling length:
230mm, 350mm
Package includes:
1 x Auger Drill Bits :
Note: :
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :