Дрвени Mallet Каскада Слободни Стои 14 Џеб Списание Багажник, Црна/Среден Дабови
  • Ново

Дрвени Mallet Каскада Слободни Стои 14 Џеб Списание Багажник, Црна/Среден Дабови

DEN 3576.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата единствена преклопуваат дизајн уредно го прикажува и организира списанија, држејќи ги среди и видливи во најмалку износот на просторот.Каскада полици функција мебел квалитет на изградба со 3/4" цврсти дабови страни затворен во трајни state-of-the-art заврши.Списание џебови се 9" широк од 3/4" длабоко и задржете стандард 8 1/2" x 11" списанија и литература.Кат модели функција стабилна 12" даб нозе.Едноставна монтажа бара само шрафцигер да се закачите на нозе.Дрвени Mallet е Каскада се прикаже полици нудат флексибилност и стил во компактна единица.Нашата единствена преклопуваат дизајн уредно го прикажува и организира вашите литература, имајќи го среди и видливи во најмалку износот на просторот.Каскада полици функција мебел квалитет на изградба со 3/4" цврсти дабови страни затворен во трајни state-of-the-art заврши.Каскада вклучува ѕид, подот, countertop и ротирање на екранот со опции.Направен во САД.