Мини Skater 2.5 Мали Пластични S Облик Куки, Мултифункционални Преносни S Форма Виси Куки за Бесење на Растенија, Кујна, Купатило Кука Облека S-Куки(10Pcs) (Сина)
  • Ново

Мини Skater 2.5 Мали Пластични S Облик Куки, Мултифункционални Преносни S Форма Виси Куки за Бесење на Растенија,

DEN 160.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН пластика, па тие не се лесно да ' рѓа.Со голема издржливост и Долг животен век лошиот на возраста. 2.Овие куки се супер корисна.Можете да ги користите само за никаде во кујната или друго место за тоа прашање.Тие може да се користи каде што сакате да се организираат разни предмети.Добро за скролување, Чадори, чевли и крпа,која ги штити закачалки од оштетување.Овие S Виси куки, исто така, погодни за употреба во плакарот,складирање соба,купатило,гаража,работилница и канцеларија, или бесење на растенијата кошница, фенер отворено со овие цврсти пластични куки по ваша желба. 3.Мулти-функција S облик на куки и двете страни се на располагање.Ако сте во потрага за некои куки за да зачувате простор на вашиот кујната или работилница, овие S куки ќе биде одличен избор, бидејќи на нејзината економија и врвен квалитет. 4.Големина : 2.5 инчи должина, 0.59 инчи отворања ширина. 5.Пакет листата : 10 Pcs S-куки.Име на производ : S куки Пакет се Вклучени : 10 Pcs x S-куки КАРАКТЕРИСТИКИ : * 100% сосема нов и висок квалитет * Широко се користат за статистика, фабрика, продавница, дома, кујна, училиште * Изработени од високо квалитетен материјал, добро направени и сигурен ЗАБЕЛЕШКА : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен 5 ѕвезди на повратни информации до нас, благодарение на вас многу за вашето време.Доколку Не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да се реши ова прашање, ние ќе ви помогнеме.Ви благодариме.Поради светлосни ефекти, се следи светлината, контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење.Мини Skater ви Благодариме за вашето доаѓање, ве молиме не двоумете се да ни e-mail за било какви прашања.