MXCHEN П8 Smart Watch OLED Екран во Боја Smartwatch Модата Жените Фитнес Тракер Heart Rate Монитор за Android и iOS
  • Ново

MXCHEN П8 Smart Watch OLED Екран во Боја Smartwatch Модата Жените Фитнес Тракер Heart Rate Монитор за Android

DEN 2244.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. Отчукувањата на срцето следи ултра-ниска потрошувачка на отчукувањата на срцето детекција, во реално-време срце стапка на податоци на вежбање статусот, use професионални отчукувањата на срцето сензор за мерење на промените на вежбање центар го оценувате во реално време, така што ќе може подобро да ја разбере вашата држава, не се грижи за над-вежба, и тоа е побезбеден. 2. Брзо да го проверите вашиот фитнес статус : бојата на екранот ви овозможува да видите времето јасно дури и на сонце.Да ги следи вашите чекори, растојание, калории изгори, отчукувањата на срцето, спиење следење; и снимање на податоците во smartphone апликации и часовници.Ова е вашиот фитнес партнер. 3. Широк компатибилност : Овој паметен може да се види поддршка најмногу android и ios телефони (Bluetooth 4.0, Android 4.0 и i OS 8.0 и повисока). 4. На траење на батеријата и совршена големина : Smartwatch Андроид -80m Ah литиум батерија, според користењето, просечното време за користење е 5-7 дена, со користење на IP67 водоотпорен.Ова е високо-квалитетен производ со едноставен дизајн.Тоа е голем дар за семејството и пријателите или за лична употреба.Главната контрола чип : NRF52832_QFAAMemory : 512 KB + 64 KBG сензор модел : LIS3 DH / KX023-1025 Heart го оценувате сензор модел : HY1303 / LST1303 altek Screen големина : 0.95 инчен OLED екран во боја резолуција 96 * 64 Key метод : една точка на допир panel Battery тип : литиум полимер battery Charging главата спецификации : полнење 1А или below Charging метод : pin mode / USBBluetooth тип : Bluetooth 4.0 Поддршка СТАН : HBand Charging напон : 5.0 VCharging струја : 80 MAAPP јазици : руски, германски, италијански, Јапонски, француски, персиски, Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, англиски, португалски, Шпански, Виетнамски, Korean Mobile телефон системски побарувања : IOS 8.0 или погоре, андроид 4.4 или abovepacking листа : 1 х smart watch1 x полначот cable1 x корисникот manual1 x мало packaging Welcome до нашата продавница, Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Ви посакувам среќен живот!.