БРАУН Серија 9 9295cc Wet & Dry Мажите Електрични Хлапак Јапонија Верзија Нови Американски Приклучок
  • Ново

БРАУН Серија 9 9295cc Wet & Dry Мажите Електрични Хлапак Јапонија Верзија Нови Американски Приклучок

DEN 3119.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На Браун Серија 9 е најефикасен жилет во светот.Исклучително нежен Тестирани на 3 дена barbs во споредба со водечките премиум производи.Петте специјализирани бричење додатоци два пати го фати како многу косата во една помине, за помалку премини и помалку иритација на кожата.Нашиот патентиран Syncro Sonic технологија се анализира и да се прилагодува на вашата брада 160 пати во секунда за да се обезбеди поголема моќ на потребните локации.Вклучува светот е само алкохол-базирани Чисти & Полнење 5 во Светот Чистење Станица што чисти, подмачкува и ги брише вашите хлапак hygienically на притисни на копчето.БРАУН Серија 9 - Светот е најефикасен хлапак*.Исклучително нежни.Со Syncro Sonic технологија и Титаниум обложена средината ножици.Пет специјализирани за бричење елементи фати повеќе коса во еден удар за помалку потези и помалку иритација на кожата.Syncro Sonic Технологија особини и Спецификација Syncro Sonic технологија со 40,000 (cross-cutting активности во минута.Множи со Sonic технологија.Браун е патентиран Syncro Sonic технологија чита и да се прилагодува на вашата брада.Проверка на неговата густина 160 пати во минута.Обезбедување дополнителна моќ точно каде се најпотребни.Како убава како злато уште многу потешко.Титан е исклучително издржлив метал и високо отпорни на корозија.Плус, тоа го прави доста изглед.Тоа е зошто Браун користи и за обложување на ножици.Hyper Lift&Cut тример Лифтови и намалувања рамен лежи влакната.Директни&Cut тример се Усогласува и намалување на влакната растат во различни правци.Заштитна Skin Guard Smoothens кожата за исклучително бричење искуство. 2x Opti-Фолија За совршен блискост која трае подолго. 10-D Флексибилни Бричење Систем Независно флексибилни сечење елементи монтирани на 10 насочен pivoting глава : Micro Motion во комбинација со Macro Motion за максимална лицето адаптибилност, кои ви даваат повеќе кожата контакт за повеќе темелно се избричат.Чиста&Полнење Станица Светот е само 5-акција алкохол-базирани Чисти&Полнење станица автоматски се чисти, подмачкува, суши и трошоци вашиот хлапак.