NYKAA 1pc Шарени Нокти Dappen Јадење, Кристално Dappen Сад Со скапоцен камен Капакот за Одржување Акрилик Течни Акрилик Прав Помине оркестарот, Капацитет: 13ml, NC002 - Пинк
  • Ново

NYKAA 1pc Шарени Нокти Dappen Јадење, Кристално Dappen Сад Со скапоцен камен Капакот за Одржување Акрилик Течни

DEN 381.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : јасно, Сина,Розова, Виолетова, Жолта Гем Капак. & Големина(H x Кол) : Прибл. 40 x 40mm/1.57 x 1.57 инч. & Ова dappen јадење може да се користи за мешање на доградба на акрилни нокти течност, прав и други течности, совршен nair уметност алатка за жените кои сакаат шминка, може да се користи на природни нокти лажни нокти, на доградба на акрилни нокти. & Лесно да се чисти и лесно да се користи, погоден за професионална, ноктите салон и за домашна употреба.Nykaa има за цел да обезбеди луксузни убавина и ноктите резерви да beauticians и ноктите техничари на сите нивоа на вештини.Опис : . - 100% Сосема нов и висок квалитет на лажни помине уметност нокти tools. - Кристално dappen јадење е шик и практични, погоден за домашни и ноктите салони, може да се пополни стаклен сад со течност или во прав и се користат со ноктите tools. - Покрај тоа, ноктите dappen јадења првенство многу лесен за чистење, можете директно да исплакнете ја помине чаша со вода.Ако вашите нокти четка е извалкан со сјај или гел, можете да го користите acetone да се исчисти тоа, целиот процес на чистење не ќе земе многу од вашето време.Пакетот Вклучува : . - 1 x Акрилик течни помине чаша со скапоцен камен капак.