Браун 8 Серија 8330S Wet & Dry, Батерија, Cordless Хлапак/Хлапак со Брада Густина Readout
  • Ново

Браун 8 Серија 8330S Wet & Dry, Батерија, Cordless Хлапак/Хлапак со Брада Густина Readout

DEN 5398.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Европската Приклучок со САД Приклучок Адаптер.Работи со 110v.Cordless Хлапак.Влажни и Суви Употреба.На Браун Серија 8 Мажите Хлапак обезбедува удобност на кожата и затворете ги избричат.Прецизноста главата фаќа дури и во најтешките подрачја и обезбедува перфектни резултати.Sonic технологија произведува микро-вибрации за да им овозможи на електрична хлапак главата да планирам низ кожата.