Spasilk Бебе Момчиња 3 Pack Памук Повлече на Нозе Панталони
  • Ново

Spasilk Бебе Момчиња 3 Pack Памук Повлече на Нозе Панталони

DEN 316.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бебе Облека : пријатна бебе е среќен бебе.Машина За Миење.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Подготовка за малку еден е пристигнување и треба да акции на essentials?.Задржи вашето бебе удобно во природен материјал.Дизајниран за топлина и удобност, овие екстра мек памук повлекување на панталони се направени со висок квалитет 100% памук блокирам тоа е машина перат и фен безбедно.Панталони се одлична основа слој за зиморничав дена, носи под ќебе во шетач или столче.Идеален како бебе пижами во текот на ноќта или за играње во текот на денот.Не полиестер вклопува во овие центри.Совршен малку облека започнува со еден пар на нозе панталони!Овие секојдневни essentials се идеални во секој сезона.Пријатна бебе е среќен бебе.Големината и Други Детали : Овие зелени шуми нозе панталони дојде во димензии кои одговараат на 3, 6 или 9 месеци стари бебиња.Момчиња панталони : Овие панталони се специјално дизајнирани за бебе момчиња и повлекување на затворање прави овие момчиња нозе панталони многу лесен за употреба.Овие бебе нозе панталони ќе го задржи вашето бебе нозете топло и содржани во удобно, изградена-во booties.Овие бебе нозе панталони ќе го задржи вашето бебе нозете топло и содржани во удобно, изградена-во booties.Изберете од големини 3, 6 или 9 месеци.Изработени од 100% супер мек памук, со еластичен појас, овие нозе панталони се сигурни да го задржи бебето атмосфера во текот на целиот ден долго.Spasilks 3-Pack Памук Нозе Панталони задржи бебето топло и пријатно додека во потрага стилски и симпатична.Овие панталони се специјално дизајнирани за бебе момчиња и повлекување на затворање прави овие момчиња нозе панталони многу лесен за употреба.Она што шармантна подарок за вашето бебе туш или да добредојде нов пристигнување.Овие морнарица океанот нозе панталони дојде во димензии кои одговараат на 3, 6 или 9 месеци стари бебиња.Еластичен корселе дава овие новороденче панталони одлично се вклопуваат и помага во одржување на вашата мала еден cradled во мекост.Немојте да се грижите за губење на бебето е мала чорапи—овие панталони има нозе!Идеален за да се спарите со bodysuits или tees, овие лесно да се носи панталони се супер меки на бебешка кожа и удобно да спијат, се тркалаат или ползи низ.