Гроздобер Стар Филм на Декоративни Дрвени Преклопен Камера со Tripod Дома Декор Предмети, Црна 6 x 7 x 24
  • Ново

Гроздобер Стар Филм на Декоративни Дрвени Преклопен Камера со Tripod Дома Декор Предмети, Црна 6 x 7 x 24

DEN 1656.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 6 X 6 X 7 инчи ,Земјата Дијаметар : 9 инчи ,Висина : 24" инчи.Материјал : Алуминиум,месинг & дрво.Боја : Црно-Сребрен Финиш.Оваа гроздобер изглед tripod камерата ќе биде одлична парче за секоја соба & канцеларија.Овој декоративен дел е задолжително за фотографија љубовникот стакло кабинет или полица.Антички стил дрвени камера декоративни showpiece.Тоа е направен овој објект со користење на најдобрите суровини во месинг алуминиум & месинг фитинг и природни полиран тиково дрво.Дрвени црна tripod направи оваа showpiece повеќе здрав.Тоа изгледа старата фотографија студио камера.Ќе љубов оваа реплика премногу.Овој декоративен дел е задолжително за фотографија љубовникот стакло кабинет или полица.Совршено ќе одговара за вашиот дом & статистика табела/проток на подот оркестарот.Оваа гроздобер репродукција изгледа една камера, но тоа не е функционална.тоа е реплика на моделот.Димензии се 6 X 6 X 7 инчи ,Земјата Дијаметар : 9 инчи ,Висина : 24" инчи.