Од клучно значење Вакуум Замена Вакуум Торба Компатибилен со Electrolux ВОЛ & Eureka S Хартиени Кеси Дел # 61230, 61230a, 61230b, 61230c - Одговара Хармонија Кислород Хартиена Кеса - Компа
  • Ново

Од клучно значење Вакуум Замена Вакуум Торба Компатибилен со Electrolux ВОЛ & Eureka S Хартиени Кеси Дел 61230,

DEN 623.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обидете се на нашиот торба, филтер за дом, канцеларија vacuums. ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Префрлете се во помалку од пет (5) минути, обезбедување на време ефикасност.24 ПАКЕТ НА ВАКУУМ ХАРТИЕНА КЕСА ЗАМЕНА КОМПАТИБИЛЕН СО ELECTROLUX ВОЛ & EUREKA S Хартиени Кеси ДЕЛ# 433934,20-5055,20-50557,02050557000,20-50558,609307 & Модели EL6988 A,EL6985 A,EL6985 AZ,EL6985 B,EL6985 BZ,EL6986 A,EL6988 A,EL6988 BZ,EL6988 D,EL6988 E,EL6988 EZ,EL6988 EZX,EL6989 A,EL6989 AZ,EL4100 A,EL4200 A,EL7000 A,EL7001 A,EL7005 A,EL7020 A,EL7020 B,EL7020 BZ,EL7024 A,EL7025 A,EL7060 A,EL7061 A,EL7066 A,EL7070 A,EL6985a,EL6985,EL6988,L6989,EL7000,EL7020,EL7025 торба, филтер помага да дишат почист воздух.Нашите vac кеси поддршка за намалување на бактерии во домот, комерцијални, простор за живеење.Да се вратам на секојдневна активност брзо и направи голема разлика со подот и контра површини во процесот.Кеси се меки на рацете и тешки под притисок.ДОЛГОТРАЈНИ ЗАМЕНА VAC ТОРБИ : Замена перници рутински за оптимални перформанси или три (3) на четири (4) пати годишно во зависност од употреба.Тие се лесен, компактен и ефикасен инвестиции со лесно патување.Уживајте во почиста, свеж воздух purifer, намалување на алергиите, пет првут, астма, алергија на полен, и алергени.Го замени со леснотија.