Cupcake Третира Подарок Кутии, Eusoar 5.9 x 5.9 x 4.3 50Pcs Cupcake Превозникот Кутии со вметнување и Прикажување на Прозорецот, Пекарница Завиткување Партија Корист Тесто Пакување с
  • Ново

Cupcake Третира Подарок Кутии, Eusoar 5.9 x 5.9 x 4.3 50Pcs Cupcake Превозникот Кутии со вметнување и Прикажување

DEN 539.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Премиум Материјалот】Ова поле се направени од храна одделение здрав картон хартија, дебели доволно за да се спречи деформација. 【Прозорец & Вметни & се Справи со Дизајн】Совршен за да се присутни фенси cupcakes и добрите внатре без изложување на воздух поради голем и јасен прозорец .Insertable фиксна база дизајн одржување на cupcake исправена.Дршката е силна и практичен, лесен за носење. 【Различни Погодни Прилики】Погоден за Чување или поединци.Убава кутија ќе ги споделите со торта изгледа на резолуцијата.Тоа е така совршено како слатка третираат за свадба прием , роденден, бебе туш партија, cupcake лица..Тие се работи за некоја посебна прилика.Можете да пакет cupcake па дури и се обиде macaroons, чоколадо чип колачиња, кармил пуканки или она што го посакуваш како однесете дома третира за вашите гости. 【Лесно да се соберат 】Cupcake кутии со вметнување, лесно да се соберат во секунди и се идеални за споделување cupcakes со твоите роднини и пријателите на партии, birthday (роденден), церемонии или комерцијални печени пакување на храна. 【Пакетот вклучува】50 x cupcake кутии+50 x cupcake инсерти , кутии и носители дојде рамен спакувани , лесно за чување и транспорт, само капакот за нив и ги стави заедно.Боја : Розова Материјал : Храна одделение хартија+ транспарентен МИЛЕНИЧЕ прозорец Големина : 5.9" x 5.9" x 4.3" (15.5 x 15.5 x 11 cm) Дијаметар на Инсерти:2.6"(6.5 см) Пакет се Вклучени : 50pcs cupcake кутии+50pcs внесува Една кутија може да се одржи 4 cupcakes.