BIBIBA Рерна Mitts и Тенџере Носители Сет,Елегантна Бела Мермерна Сива Розова Отпорни на Топлина Рерна Ракавици Кујна Mitts Не се Лизга за Обновливи за Готвење Печење СКАР?
  • Ново

BIBIBA Рерна Mitts и Тенџере Носители Сет,Елегантна Бела Мермерна Сива Розова Отпорни на Топлина Рерна Ракавици

DEN 503.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Внатрешните И Надворешните Слоеви Се Направени Од Водоотпорен Материјал, Кој Е Полесно Да Се Чисти.Совршен За Вас Да Уживате Во Вашиот Готвење,Печење Време!Направи Голема Gift Ideal За Божиќ/Ноќта На Вештерките/Благодарноста/Роденденски Подароци За Пријатели Или Членови На Семејството Кои Треба Рерна Mitts, А Најдобар Избор За Печење Љубовници.2 Изолирани Ракавици И 1 Тенџере На Сопствениците.Готвење Ракавици Групи : Совршен За Готвење,Печење,Супа За Готвење,Микробранова Печка И Така Натаму.78 Инчи,Може Да Се Заштити Вашиот Зглобовите И Лактите Многу Добро.Тоа Носи Вас И Вашето Семејство Подобра Заштита За Прстите,Рацете И Зглобовите Од Изгореници.Високо Квалитетен Материјал : Полиестер, Водоотпорен Материјал + Топлинска Изолација Ткаенина,Супер Меки Рерна Мит Направи Прстите Можат Лесно Да Се Наведнуваат И Контрола, Доволно Флексибилен За Кога Готвење.8 Инчен И Potholders 8.Премиум Material Water-Доказ Полиестер Ткаенини + Топлинско-Изолациски Материјал, Топлинско-Изолациски Ракавици Користиме Високо Квалитетни Материјали, Фина Изработка, Дебела И Трајни, Анти-Scalding И Топлинска Изолација.Меки И Супер Удобно.На Страна Lanyard Дизајн Е Погодно За Бесење И Чување.Топлина Resistant Oven Mitts И Potholders Се Отпорни На Топлина До Степени И Обезбедува Додаде Заштита На Вашите Раце Да Ви Помогне Безбедно Да Се Справи Со Топла Прибор Предмети Излегува Од Рерна Или Микробранова.Лесно За Чување : Кујната Рерна Mitts И Тенџере Носителот Доаѓаат Со Јаже Дизајн, Па Тоа Е Лесно За Чување И Висат Нив Преку Суспензија Ѕвони Кога Не Се Користи, Освен Вашата Соба И Да Се Направи Вашата Кујна Изгледа Повеќе Почиста.78 Инчи Да Ги Задоволат Вашите Потреби.Можете Да Ги Користите Овие Рерна Mitts Да Ја Поврати Пита Од Вашата Рерна И Отстрани Тенџере Капаци Без Болни Изгореници И Scalds.Па Тие, Исто Така, Ќе Резервни Тендер Раце И Лактите Од Изгореници Што Може Да Се Случи Кога Вашиот Отворено Скара Искуства Одблесокот-Up.Рерната Mitts И Potholder Сет : Рерна Mitts 13.Тоа Може Ефикасно Да Се Спречи Вас Од Се Scalded Кога Готвење,Печење Или Бразилецот.Мулти-Purpose P>За Отворен Use Our Рерна Mitts Нудат Заштита До Степени.8 Inches Insulation Плоштадот Подлога Големина : 8.Рерната Ракавици Големина : 13.Исто Така Рерна Мит Собата Е Совршен Идеален Кујна Подарок За Жени, Мажи, Бејкер, Шпорет.Мора Да Се Има Алатка/Секојдневниот Essentials Во Секоја Кујна.