Слободна Палестина Babysuit Бебе 0-24months Облека Долг Ракав Onesies Bodysuits За Момчиња и Девојки Бесплатно Палестина
  • Ново

Слободна Палестина Babysuit Бебе 0-24months Облека Долг Ракав Onesies Bodysuits За Момчиња и Девојки Бесплатно

DEN 431.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Памук.Предвремени затворање.Материјал : 100% памук, удобно и пријатно за сите-ден носи за вашиот малку еден.Дизајнерски Детали : Подвижни се отвори рамо дизајнот не се притисне на вратот,лабава crotch е лесно да се движите,и snap копчето дизајн го прави лесно да се менуваат пелени.Големина одговара во бебе бебе девојка или момче 0 до 24 месеци.Совршен Подарок : Ова multipack на новороденчињата bodysuits го прави идеален првиот подарок за нова мајка и нејзиното бебе момче на Божиќ или на родова открие партија или бебе туш; Добие оваа за вашиот внук, син, внук, или малку брат на неговиот прв роденден.Совршен За Било Ocasion : Нашите стилски бебе bodysuits се совршени за многу прилики на вашето бебе може да се носат за Роденденската прослава, Playwear, Забава, одмор, неврзан ден, симпатична бебе фото-пука, спорт, за спиење.Ние само го користите најдобрите материјали, така на вашето бебе може да биде удобно со тоа на целиот ден.Совршен за роденденски подарок, секој ден се носат, индексирање околу и затворен игра, бебе туш подарок, фустан-up.Производ перформанси : 100% памук ткаенини, мека и кожа-пријателски, удобно и дише, малку еластичен, удобен за носење, подвижен отвори рамо дизајнот не се притисне на вратот, лабава crotch е лесно да се движите, snap копчето дизајн, удобен и лесен за промена пелени.Инструкции за перење може да се рака-изми или машина-изми, сушење на ниска температура, не кајгана.Направен од чист памук, тоа е најголемата гаранција за деца.Тоа е лесно да се носат и измијте како дневен секојдневен носат.Тоа е многу погодно.На фестивалот, тоа може да биде подарок за роднини и роднини, деца, пријатели и колеги.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми!.