Acxico 1Pcs Bluetooth 5.0 FM Предавателот Безжичен Адаптер за Радио Mp3 Плеер Handsfree USB Брзо Полнење за Автомобил
  • Ново

Acxico 1Pcs Bluetooth 5.0 FM Предавателот Безжичен Адаптер за Радио Mp3 Плеер Handsfree USB Брзо Полнење за

DEN 503.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Dual USB3.1А брзо полнење, може да се наплаќаат 2 мобилни телефони во исто време,батеријата напон, детекција.Bluetooth 5.0, универзална Bluetooth компатибилност,за iphone,за Андроид телефони и таблети.Поддржува Bluetooth музика/ТФ-картичка/У диск репродукција, поддршка за Bluetooth hands-free call.Поддршка одговарање/виси нагоре/одбивање на повик, повторно бирање на последниот повиканиот број.Репродукција/пауза музика, следната/претходната песна, volume +/-.LCD екранот може да се прикаже FM фреквенција, наслов на песна, и работниот статус информации.Поддршка за навигација глас, онлајн музика, онлајн радио, итн.Поддршка на папката за префрлување на репродукцијата функција, песна класификација на репродукцијата; поддршка на моќ-исклучување мемориска функција;Поддршка за полнење додека го слушате песни.3.5 mm аудио џек дупка, поддршка аудио влез и излез, се повеќе стабилни.Производ параметри : Производ модел : Т1 Bluetooth верзија : Bluetooth 5.0 Пренос на далечина : 10 метри Производ големина : 67.5mm X3mm X13.5mm (Домаќин) е Применливо модели : 12 V/24 V автомобили Работна температура : 0-45 C Излез тековната : USB 5 V / 2.4 ЕДЕН(Макс),PD 5 V / 3А 9 V / 2 A 12 V / 1.5 А Инструкции : 1. Вметнување на производот во запалка приклучок дупка за да се вклучи 2. Прилагодете ја фреквенцијата на автомобил на фреквенцијата на производот 3. Вклучување на телефонот е Bluetooth и потрага по моделот 4. Доколку конекцијата е успешна, можете да пуштате музика Т1 и да се поврзете Пакет се Вклучени : 1 Pcs.