LEILISI Гроздобер Црн Орев Дрвен Послужавник Организатор Оддел 4 Организатор Накит Складирање Клуч на Носителот Поделени Кутија Биро Организатор
  • Ново

LEILISI Гроздобер Црн Орев Дрвен Послужавник Организатор Оддел 4 Организатор Накит Складирање Клуч на Носителот

DEN 599.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврсто Дрво.НАПРАВЕНИ ОД NA ЦРН ОРЕВ ДРВО : Црн орев манифестира деликатна вкус и секогаш дава примитивни & класичен чувство. 100% Направен од сурово дрво, површината е само бранеа со слој од дрво, восок од нафта за да се задржи нивната сопствена боја и текстура.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ДЕСКТОП СКЛАДИРАЊЕ : Секогаш одржување на вашето биро уредната и чиста!Совршен за задржување на далечинскиот управувач, маркери, ножици, шминка алатки или други десктоп канцелариски материјали.Нашите дрво биро организаторот ќе го задржи вашето предмети навивам далеку и средена слободен, сите се држат заедно во едно погодно место!.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : Едно парче mortise и tenon технологија го прави тоа цврсти и трајни, не е лесно да се скрши, трае цел живот.мазна површина и полиран рабови, лесен за одржување и издржливи.ПРИМИТИВНИ И ПРИРОДЕН СТИЛ : Природно дрво дизајн е убава глетка на вашиот десктоп, додека вие исто така може да се стави некои украси внатре да палубата на вашиот десктоп, може да се широко се користи во дом, канцеларија, спална соба, студија соба или работното место, ќе помогне да се создаде елегантен & модерна средина. 100% ГАРАНЦИЈА : Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ние сме посветени на обезбедување на квалитет на производот и најдобри услуги.Ако имате било каков проблем со нашиот дрво десктоп организатор, се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.LEILISI Гроздобер Црн Орев Дрвен Послужавник Организатор Оддел 4 Организатор Накит Складирање Клуч на Носителот Поделени Кутија Биро Организатор.