Деца Белезници Деца Зима и Топло, Поларните Руно Ракавици Снег Белезници за Девојки и Момчиња, 2 Пара
  • Ново

Деца Белезници Деца Зима и Топло, Поларните Руно Ракавици Снег Белезници за Девојки и Момчиња, 2 Пара

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТОПЛО & УДОБНО – Овие деца зимски ракавици се изработени од високо-квалитет на поларните руно ткаенина која е супер меки и топли, може да се и заштити вашето дете е малку раце против ладен воздух во зима, па тој/таа може да игра надвор со снег среќно со двете раце топол и удобен!.ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ и БОЈА OPTIONS – деца' топло белезници се достапни во 3 големини, на помала големина е за години и мали деца на возраст од 6-24 месеци, средни е за деца на возраст од 2-4 години, и поголем големина е погодна за 4 до 8-годишни деца.Исто така, постојат еден куп на убава боја опции за сите девојчиња и момчиња!.ЛЕСЕН ЗА ДИЗАЈН, ОСТАНЕТЕ СТАВИ – единствена широк отвор за дизајн го прави овие убави деца белезници за зимски лесно да се стави на за мали деца и ќе не е лесно да се падне кога дете е пуштено.Таму е исто така внимателен string дизајн на белезници за години на возраст од 6-24 месеци за да се спречи водат за исчезнати.СОВРШЕН ЗА ЗИМА – премиум поларните руно зима белезници за деца мека, топла и удобна за деца да се носат додека се супер лесни, така што тие може да стане совршен партнер за вашите деца кога зимата доаѓа.Девојчињата и момчињата можат да играат надвор во снегот чувањето на нивните раце топли со нашите белезници!.ZYAWP, КОМПАНИЈАТА МОЖЕ да ВЕРУВАТЕ – ќе добиете 2 пара дете е зима белезници во еден пакет.Ако имате било какви прашања во врска со овој деца зима и топло, белезници, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш сме подготвени да ви помогне!.Имајте малку раце топли и заштитени со ДЕЦА Е ЗИМА MITTEN НАПРАВЕНИ ОД ПОЛАРНИТЕ РУНО!.За полесно ставање на за деца е малку раце, ние дизајниран широк бенд околу рачниот зглоб, па детето може лесно да се стави на mitten од него/неа, и ракавици останува стави дури и кога таа/тој игра и работи.Ние ги користиме избрани поларните руно дека е мека и пријатна за да се обезбеди максимална топло kipping резултат и носи удобност, можете да изберете децата зима предупредуваат mitten за вашите деца со доверба.