YINKE Чувари Магнетни Чешел Сет за Andis Господар Clippers Тример Cordless Clipper - 10 Сечење Должина од 1/16 1 Наменета за МБА, MC-2, ML, ЧАСОТ-1 И ЧАСОТ-4 (10-Чешел Сет)...
  • Ново

YINKE Чувари Магнетни Чешел Сет за Andis Господар Clippers Тример Cordless Clipper - 10 Сечење Должина од 1/16

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Guard clipper е погоден за повеќето andis модел 04710/04603/74000/73000/01557/24565/04775. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Тоа е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР и магнет материјали, со метални стеги за прецизни на вредноста и мерење.ПРАКТИЧНОСТ:Десет различни големини на чувари чешли, вклучувајќи 1/16", 1/8", 3/16", ¼", 3/8", ½", 5/8", ¾", 7/8" и 1", може да се сретнат разни потреби.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : кориснички водич чешел е едноставен за инсталација и отстранување, како и лесно да се чисти и да се организираат.БЕЗ РИЗИК PURCHAS : Ако има било какви проблеми со квалитетот, ние ќе се обезбеди квалитетот на услугите.Ако имате други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.