Бебето Малку Деца Години Дише Lacy Хаубата Отворот Памук Прилагодливи Заштита Од Сонце Шапка
  • Ново

Бебето Малку Деца Години Дише Lacy Хаубата Отворот Памук Прилагодливи Заштита Од Сонце Шапка

DEN 285.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук,Чипка.Материјал : памук + чипка капа : генерално, погоден за 3-12 месеци или па на бебето.Удобно и дише оваа шапка е направен од казна издлабени надвор чипка.Шапка бенд јаже може да се прилагоди, погоден за различни глави на бебето, со добро се вклопуваат.Погоден за секојдневна употреба, забава, туристички и други прилики, најдобар бебе подарок за девојчиња и момчиња.Добра пропустливост на воздух е повеќе погоден за пролет и лето сезона бебе шапка анти-правец на шапка Чиста боја на цвет принцеза шапка есен чист памук бебе шапка.